Ekoseli Volan Etek

6720252S00694,99

Renk : Siyah
  • Siyah
  • Model No: 6720252S006
  • Kumaş Bilgisi : %70 Pamuk %30 Polyester
karoltekstil.com.tr'den aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 7 iş günü içerisinde Yurtiçi Kargo ile, ödemesini gerçekleştirip iade edebilirsiniz. Ürün iadelerinde hatalı ürün iadeleri haricinde sadece ürün bedeli geri ödenmekte olup sipariş esnasında ödenmiş olan kargo ve kapıda ödeme ücretinin geri ödemesi yapılmamaktadır.Tüm ürünlerin iadesi durumunda iade kargo ücreti de tarafınızdan tahsil edilmiş olur. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı takdirde en geç 7 iş günü içerisinde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve karoltekstil.com.tr 'nin bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli satışlarda geri ödemeler taksitlendirilerek yapılmaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden karoltekstil.com.tr sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0850 8400055 Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya destek bölümünden e-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler YURTİÇİ KARGO firması ile saat 17:00' a kadar olan siparişler aynı gün, 17:00' dan sonra olan siparişler bir sonraki gün gönderilmeye başlanmaktadır. Ancak olağanüstü durumlarda, resmi ve idari tatil günlerinde, indirim ve kampanya dönemlerinde teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Kargo gönderiminden sonra 600 km’ye kadar uzaklıktaki il merkezlerinin kargoları 24 saat içerisinde, 600 km’den fazla uzaklıktaki il merkezlerin kargoları 48 saat içerisinde adresinize ulaştırılır. İl merkezleri haricindeki yerleşim birimlerinde ise, kargo firmasının mevcut dağıtım planına göre teslimatlar gerçekleştirilir.