MİSYONUMUZ

Şirketimizin varlık sebebini ve müşterilerimiz için hangi değerlerin üretildiğini tanımlayan MİSYON’umuz;

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sezonun en trend ürünlerini kaliteli ve uygun fiyatlarla siz değerli müşterilerimize hızlı kargo imkanıyla ulaştırmaktayız.

 

VİZYONUMUZ

Şirketimizin kurmak istediği geleceği ve Şirketimizin ulaşmayı amaçladığı noktayı ifade eden VİZYON’umuz ;

Karol, kurulduğu günden itibaren kalite, uygun fiyat ve güvenilirlik ilkelerini bütünüyle benimseyip, online alışveriş denince akla gelen bir mağaza olup gelecekte de insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen ürün ürettirmeyi ve pazara sunmayı hedeflemektedir.

 

DEĞERLERİMİZ

Şirketimizi eşsiz kılan inançlar dizisini ve Şirketimizin karakterini tanımlayan kültürel özellikleri temsil eden DEĞERLERİMİZ ise şöyledir;

Biz, Müşteri Odaklı, Güvenilir, Yenilikçi, Sorumlu ve Özveriliyiz. Gücümüz, Dayanışma ve Takım Ruhumuzdur.

 

FİKRİ MAĞAZAMIZ

karoltekstil.com.tr, internet sitemiz üzerinden satış yapan online satış mağazamızdır. Fiziksel Mağazamız Karol Tekstil'dir.

 

karoltekstil.com.tr NEDİR?

karoltekstil.com.tr seçkin markaları, üyelerine özel fiyatlarla sunarak, ayrıcalıklı alışveriş deneyimi yaşatan özel bir alışveriş sitesidir. karoltekstil.com.tr'a üye olmak tamamen ücretsizdir. karoltekstil.com.tr üzerinden satılan tüm ürünler, o markaya ait ürün kataloğunda yer alan orjinal ürünlerdir. karoltekstil.com.tr, seçkin markaların sınırlı sayıdaki ürünlerini indirimlerle üyelerine sunar. Ürünlerin ve markaların kalite/güvenirliliği test edildikten sonra siteye eklenmesi için yapılır. karoltekstil.com.tr’ da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılmaktadır. Ayrıca ödeme sisteminde 3D Secure uygulanmaktadır.