ÜRÜNÜ İADE ETMEK İSTEDİĞİMDE NE YAPMAM GEREKİYOR?

Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 30 gün içerisinde iade edilecek ürünün aşağıdaki adrese gönderilmesi gerekmektedir. Üründen kaynaklanan herhangi bir kusurdan dolayı yapacağınız iadelerde ise, aldığınız ürünü teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde iade edebilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünler, ilgili kampanya döneminde sınırlı sayıda stoklarla satışa sunulduğundan değişim yapılamamaktadır. İade edeceğiniz ürünün, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması gerekmektedir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri tüm aksesuarları, orijinal kutusu ve faturanızla birlikte tarafınıza gelen kargo firması ile karşı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Tek kullanımlık ürünlerin ve hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo ve bikini ürünlerin ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir. İade ürün/ürünlerin bedeli, ürünler depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza iade edilmektedir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

İade Adresi: Cumhuriyet Mah. Alparslan Blv. No:16/A Atakum - Samsun

Telefon: 0850 840 00 55

 

İADE ETME SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR?

karoltekstil.com.tr üyelerinin "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" 30 gündür. Mesafeli sözleşmelere dair yönetmeliğe göre kanunen 7 gün olan bu süreyi rahatça alışveriş yapabilmeniz için karoltekstil.com.tr 30 güne çıkartıyor

Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo ve bikini ürünlerinin ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

 

İADEMİ HANGİ ADRESE GÖNDERECEĞİM?

İade Adresi: Cumhuriyet Mah. Alparslan Blv. No:16/A Atakum - Samsun

Telefon: 0850 840 00 55

 

İADE KARGO MASRAFLARINI BEN Mİ ÖDEYECEĞİM?

İadesi talep edilen ürünlerin tüm kargo masrafları müşteriye aittir. İade Adresi : Cumhuriyet Mah. Alparslan Blv. No:16/A Atakum - Samsun

 

İADE ETTİĞİM ÜRÜNÜN GERİ ÖDEMESİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Ürünün iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra karoltekstil.com.tr tarafından kredi kartınıza iade işlemi gerçekleştirilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir. Bu süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve karoltekstil.com.tr’un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur.

 

ELİME ULAŞAN ÜRÜN İÇİN BEDEN/NUMARA DEĞİŞİMİ YAPILABİLİR Mİ?

Satılan ürünlerin sınırlı sayıda stoğu olmasından dolayı değişim yapılamamaktadır. Ürünü tarafımıza gönderdiğiniz takdirde, gerekli iade süreci başlatılacaktır.

 

ELİME GEÇEN ÜRÜN KUSURLU. NE YAPMAM GEREKİYOR?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir. İade işlemleri detayı için bkz. "Ürünü iade etmek istediğimde ne yapmam gerekiyor?"

 

TUTAR İADEM NEDEN TAKSİT TAKSİT YAPILIYOR?

Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

 

SİPARİŞİMİ NASIL İPTAL EDEBİLİRİM?

İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz “Sipariş Hazırlanıyor ” ya da “Kargoya Verildi” statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi “Mesaj göndermek istiyorum” butonuna tıklayarak ya da destek@karoltekstil.com.tr adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

 
Yukarı Çık