KARGO ÜCRETİNİZ NE KADAR?

karoltekstil.com.tr üzerinden verilen siparişlerde 100 TL kargo bedeli, sipariş verme işlemi sırasında faturanıza yansıtılmaktadır.

 

KARGOM NE ZAMAN ULAŞIR?

Vermiş olduğunuz sipariş, satın aldığınız ürüne ait kampanyanın sona ermesini takip eden, ortalama 5 gün içerisinde tarafınıza ulaştırılmaktadır. Siparişlerinizi, “Hesabım“ bölümündeki "Son Siparişlerim" sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Siparişinizin kargoya teslim edilmesiyle birlikte “Son Siparişlerim" sekmesinde, “Kargom Nerede?" linkinden siparişinizin hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz. Siparişiniz dağıtıma çıktığında kargo firması tarafından SMS ile tarafınıza bilgi aktarılmaktadır.

 

ALDIĞIM ÜRÜN HANGİ SAATLERDE TESLİM EDİLECEK?

Siparişiniz Kargo tarafından 09:00 – 18:00 olan mesai saatleri içerisinde (hafta içi ve Cumartesi) belirtmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilmektedir.

 

SİPARİŞİMİN TESLİMAT ADRESİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Yeni adresinizi iletmek için yeni adres tanımla bölümünden ya da destek@karoltekstil.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

SİPARİŞİMİN ALICI KİŞİSİNİ DEĞİŞTİREBİLİR MİYİM?

Siparişinizin statüsünü kontrol etmek için ana sayfanızda yer alan “Hesabım” sekmesinden ilgili siparişi kontrol ediniz. Eğer siparişiniz “Siparişiniz Alınmıştır” statüsünde ise alıcı kişi bilgisini değiştirebilirsiniz. Yeni alıcı bilgilerini iletmek için siparişe açıklama ekle bölümünden ya da destek@karoltekstil.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz

 

SİPARİŞİM KARGOYA VERİLMİŞ. ADRES DEĞİŞİKLİĞİ YAPMAK İSTİYORUM.

Güncel adres bilginizi ilgili Kargo'ya iletebilir ya da destek@karoltekstil.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

RESMİ TATİL GÜNLERİNDE TESLİMAT YAPILIYOR MU?

Resmi tatil günlerinde ilgili kargo teslimat yapmamaktadır.

 

SATIN ALDIĞIM ÜRÜNÜ ERKEN GÖNDEREBİLİR MİSİNİZ?

karoltekstil.com.tr alışveriş modeline göre teslimat işlemleri ile ilgili kampanyanın sona erme tarihinden itibaren 1 hafta içerisinde yapılmaktadır.

 

SİPARİŞİM BEN ADRESİMDE YOKKEN GELMİŞ.

Kargo firması belirtmiş olduğunuz adrese siparişinizi teslim eder. Adresinizde bulunamamanız durumunda paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde paketinizi belirtilen şubeden almamanız durumunda siparişiniz karoltekstil.com.tr’a iade edilir.

 

KARGOM HANGİ ŞİRKET İLE GÖNDERİLECEK?

karoltekstil.com.tr kargo işlemlerini Yurtiçi Kargo ile sürdürmektedir. Siparişilerinize ait kargolar Yurtiçi Kargo aracılığı ile belirttiğiniz adrese teslim edilir.

 
Yukarı Çık